Spawacz Francja
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
EcoJob
8. 6. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stanowisko pracy:
Spawacz MIG - MAG
Twój zakres obowiązków: SPAWANIE MIG-MAG SPAWANIE STALI I INOX, SPAWANIE ELEMENTÓW O DUŻYCH GABARYTACH: 1 T DO 1,5 T, SPAWANIE ELEMENTÓW PRZY PRODUKCJI POJAZDÓW SILNIKOWYCH.
Nasze wymagania: DOŚWIADCZENIE PRZY SPAWANIU MIG/MAG, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA SUWNICĘ POMOSTOWĄ
Co oferujemy: WYNAGRODZENIE 15 BRUTTO/ h+ 10% dodatków Francuska umowa o pracę prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych Nadgodziny dodatkowo płatne od 35h/tyg Premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc Płatny przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatek za zabranie pasażera 45 euro /osoba Zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu Organizacja zakwaterowania : dopłata do kwatery 260 euro/ mc ( pokój dwuosobowy) , możliwość miejsca w pokoju jednoosobowym za dodatkową dopłatą Amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro / mc Wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca Zwrot za zakup odzieży roboczej na podstawie faktury Badania lekarskie po stronie pracodawcy
Kontakt: @
Link do aplikacji:

  • Praca Poznań
  • Spawacz Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055