Spawacz
  • Katowice
Spawacz
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Spawanie metodą 141/111 lub 141, 111, 135
Przygotowanie stanowiska, wykonanie spoin pachwinowych lub
doczołowych (czasami w wymuszonych pozycjach spawania) w
porozumieniu z nadzorem spawalniczym. Utrzymanie miejsca pracy w
należytym porządku.
Wymagania stanowiska
Wiedza/Umiejętności: Umiejętność spawania głownie w metodzie 141. Mile widziane
umiejętności spawania w metodach 111 lub 135, 136 – spoiny podlegają badaniom.
Doświadczenie: Praca w budownictwie przemysłowym – remonty i inwestycje głównie
w energetyce, petrochemii, gazownictwie - znajomość kotłów i
rurociągów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
min. 1 rok
Uprawnienia: Uprawnienia spawalnicze TUV lub UDT, TDT
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Wykształcenie: zawodowe
Pozostałe informacje i wymagania: Zaangażowanie, zgoda na pracę w delegacji
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego;
Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia.

  • Praca Katowice
  • Spawacz Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246