Spawacz
  • Mechlin
Spawacz
wielkopolskie, Mechlin, wielkopolskie, Polska
HR Legal Sp. z o.o.
10. 5. 2024

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ

Spawacz

Obowiązki

  • praca z automatem spawalniczym
  • kontrola jakościowa produkowanych elementów
  • realizacja zleceń produkcyjnych

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spawacz
  • dokładność w wykonywaniu zadań
  • mile widziany certyfikat MIG/MAG

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta
  • bezpłatny transport do i z pracy

  • HR LEGAL Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia wpisana do KRAZ pod numerem 24557
  • Oferta pracy tymczasowej

  • Praca wielkopolskie
  • Spawacz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246