Spawacz
  • Rybnik
Spawacz
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
DB Cargo Polska S.A.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie konstrukcji stalowych przy produkcji i modernizacji wagonów towarowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia spawacza metodą MIG, MAG 135 (spawanie doczołowe BW, pachwinowe FW pozycje: PF, PE, PD)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Sumienność, rzetelność , zaangażowanie
  • Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego - mile widziane

OFERUJEMY:
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci
  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Praca Rybnik
  • Spawacz Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544