Spawacz (branża samochodowa)
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace ślusarskie powiązane z przygotowywaniem elementów do spawania (układanie, szlifowanie, cięcie)
  • spawanie konstrukcji zgodnie z dokumentacją
  • prace ślusarskie związane z obróbką konstrukcji po spawaniu m.in. szczotkowanie, czyszczenie z odprysków, szlifowanie

WYMAGANIA:

  • praktyka lub staż w obszarze spawania
  • podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • staranność wykonywanych prac, dokładność
  • mile widziana praktyczna wiedza z zakresu spawalnictwa i ślusarstwa
  • gotowość do pracy 2 zmianowej (06:00-14:00 i 15:00-23:00)

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie i wsparcie mentora na stanowisku
  • możliwość zdobycia dodatkowego wykształcenia zawodowego
  • praca z nowoczesnymi technologiami w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne warunki pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespół
  • Dostęp do benefitów: opieki medycznej, kart sportowych (Multisport lub Ok System), dofinansowania wakacji i posiłków, premii gwiazdkowej, przyzakładowego żłobka, programu emerytalnego

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Spawacz Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851