Spawacz Belgia
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
In Temporis Sp. Z o.o. Sp.K.
1. 8. 2024

Szukamy doświadczonych SPAWACZY do pracy w Belgii m. Antwerpia
Zakres obowiązków
Spawanie konstrukcji stalowych (kontenery morskie)
Przygotowanie części montażowych
Spawanie blach różnej grubości
Czytanie rysunku technicznego
Metody MIG/MAG
Wymagania
Przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
Wykształcenie zawodowe mile widziane,
znajomość języka angielskiego pozwalająca się dogadać w pracy
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy
Stałą pracę w oparciu o polską umowę z pełnym pakietem socjalnym gwarancje odprowadzania składek
stawka 14-15 euro netto (na rękę) za godzinę
darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie i blisko pracy
pracę w przyjaznej atmosferze
ok. 200 godzin/mies.
wypłata na czas do 10 dnia każdego miesiąca
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Zapewniona odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy
Dodatek amortyzacyjny 200 euro/mies.
Tel./whatsApp + 48 451 662 795

  • Praca Lublin
  • Spawacz Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567