Spawacz
  • Starachowice
Spawacz
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Masz doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135? Jesteś sumienny i dokładny?Dołącz już dziś do Randstad i pracuj w zespole firmy MAN Bus jako spawacz - praca w Starachowicach.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "spawacz",a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • aktualnych uprawnień spawalniczych MAG 135,
  • wysokiej jakości wykonywanych spawów - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • wynagrodzenie od 5160 zł brutto,
  • bezpłatny posiłek w trakcie pracy,
  • pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach.

Zadania

  • spawanie elementów konstrukcji,
  • praca z rysunkiem technicznym, z dokumentacją techniczną,

  • Praca Starachowice
  • Spawacz Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190