Spawacz - aluminium/stal czarna
  • Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie, Oborniki Śląskie, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych,
  • obsługa palnika acetylenowo tlenowego (przy spawaniu stali czarnej),
  • spawanie blach i spoin,
  • kontrola jakościowa wykonanych spawów.

Nasze wymagania

  • uprawnienia MIG/MAG 135 FM1 - dla spawacza stali czarnej, lub uprawnienia MIG 131 - dla spawacza aluminium,
  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej / umiejętność spawania aluminium o grubości większej niż 1 mm.
  • ważne uprawnienia UDT do obsługi palnika acetylenowo tlenowego, lub uprawnienia na suwnicę.

To oferujemy

  • stawkę 50 zł brutto/h dla spawacza stali czarnej,
  • stawkę 52 zł brutto/h dla spawacza aluminium,
  • w pełni oskładkowaną umowę zlecenie,
  • możliwość pracy również na podstawie umowy B2B - zarobki do 8500 zł na rękę!,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • wsparcie koordynatora,
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bonus do 400 zł brutto za polecenie nowej osoby do pracy!

  • Praca Oborniki Śląskie
  • Spawacz Oborniki Śląskie
  • Oborniki Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690