Spawacz aluminium
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie elementów metalowych metodą TIG zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Przygotowanie i obróbka materiałów do spawania
  • Kontrola jakości wykonanych spawów
  • Praca zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa i normami jakościowymi
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość zasad BHP związanych z pracami spawalniczymi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Pakiet benefitów, w tym karta sportowa MULTISPORT na atrakcyjnych warunkach

  • Praca Toruń
  • Spawacz Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064