Spawacz
  • Olkusz
Spawacz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • czytanie rysunku technicznego,
  • przygotowanie elementów i powierzchni do spawania,
  • spawanie konstrukcji stalowych metodami MAG i TIG,
  • współpraca z pozostałym zespołem produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako spawacz blach i konstrukcji stalowych minimum 2 lata,
  • Uprawnienia spawalnicze : minimum MAG , stale węglowe oraz nierdzewne,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia spawalnicze TIG dla stali nierdzewnych,
  • Konieczność posiadania uprawnień do spawania metodą 135 w grupie materiałowej 1.2 (1 spawacz),
  • Konieczność posiadania uprawnień do spawania metodą 135 w grupie materiałowej 8.1 (stal nierdzewna 1 spawacz),
  • Preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe,
  • Mile widziane: kurs operatora urządzeń dźwignicowych sterowanych z poziomu ’0’, kurs przepalacza gazowego,
  • Odpowiedzialność, solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • możliwość pracy na projektach w kraju i zagranicą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • perspektywy podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • system premiowy oparty o wyniki pracy,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowania do urlopów wypoczynkowych.

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w naszym Zakładzie Konstrukcji Stalowych w Olkuszu.

PWG KRAKSERVIS SP. Z O.O.

30-316 Kraków, ul. Słomiana 27 B

tel. 603 793 050, fax +48 12 260 65 80

  • Praca Olkusz
  • spawacz olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584