Spawacz
  • Katowice
Spawacz
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
11. 5. 2024

MAX-BUD1 Tomasz Warchala od 17 lat skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu robót ziemnych.

Spawacz

Obowiązki

  • Spawanie elementów konstrukcji stalowych maszyn budowlanych i transportowych na warsztacie
  • Spawanie elementów konstrukcji stalowych maszyn budowlanych
  • Przygotowanie elementów do spawania, wykonanie krótkich spoin szczepnych
  • Rzetelne wykonywanie czynności,
  • Bezpośredni kontakt z przełożonym.

Wymagania

  • Posiadasz umiejętność spawania metodą MIG/MAG (spawanie elektrodowe)
  • Posiadasz umiejętność obsługi palnika gazowego i prostych maszyn oraz narzędzi ślusarskich,
  • Jesteś obowiązkowy i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę,
  • pracę w firmie biorącej udział w programach tv, takich jak „Dobra Robota”, „Wyburzacze”
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień na walce, podnośniki koszowe, kat C+E),
  • •przyjazną atmosferę w pracy

  • CV można wysłać na adres:
  • Więcej info. pod nr 605-745-020

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Katowice
  • Spawacz Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458