SPAWACZ
  • Bielsko-Biała
SPAWACZ
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Shiloh Industries Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa robotów spawalniczych
  • Manualne spawanie metodą MIG/MAG i obróbka gotowych elementów po spawaniu
  • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
  • Kontrola jakości wykonanych przez siebie wyrobów
  • Obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy,

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Świadectwo egzaminu spawacza na metodę 135MAG (warunek konieczny)
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży automotive
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego, przestrzeń do usprawnień, wprowadzania ciekawych rozwiązań
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez pracodawcę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny PPE
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Premie Świąteczne
  • Bony świąteczne dla pracowników oraz paczki dla dzieci
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Karta sportowa "MultiSport"
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Bielsko-Biała
  • Spawacz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246