Spawacz
  • Dabrowa Gornicza
Spawacz
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Slaskie, Polska
WORKDEI SP. Z O.O.
20. 9. 2024
28,00 - 35,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Oferta pracy: Spawacz MIG/MAG i Monter
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Polska
Otwarte stanowiska: -
Spawacz MIG/MAG - Wynagrodzenie: 33-35 zł/h (netto) - Obowiązki: - Spawanie konstrukcji metalowych i detali metodą MIG/MAG; - Czytanie i realizacja rysunków technicznych; - Utrzymanie wysokiej jakości spoin; - Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy. - Wymagania: - Doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG; - Umiejętność czytania rysunków technicznych; - Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje będą dodatkowym atutem. -
Monter - Wynagrodzenie: 28-30 zł/h (netto) - Obowiązki: - Montaż i składanie konstrukcji metalowych; - Praca z narzędziami montażowymi; - Czytanie i wykonywanie dokumentacji technicznej; - Realizacja prac montażowych zgodnie z planem. - Wymagania: - Doświadczenie w pracy jako monter; - Znajomość technik montażowych i umiejętność obsługi narzędzi; - Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem.
Warunki: - Stabilna praca z dobrymi warunkami zatrudnienia; - Możliwość wypracowania dodatkowych godzin; - Zapewniona odzież robocza i niezbędne narzędzia.
Zakwaterowanie i transport: Możliwe zapewnienie zakwaterowania oraz zorganizowany transport do miejsca pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji i złożenia aplikacji.
Kontakt: +48 666 601 338 (Whatsapp, Telegram, Viber)

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Spawacz Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045