Spawacz
  • Zabrze
Spawacz
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
DB Cargo Polska S.A.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Lekkiego Utrzymania Wagonów.

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci
  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych przy naprawie wagonów towarowych
  • Prace  ślusarskie

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia spawacza metodą 111 oraz 135
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego
  • Uprawnienia hakowego, uprawnienia na suwnice z poziomu - 0 mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • Praca Zabrze
  • Spawacz Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648