Spawacz
  • Wieluń
Spawacz
Wieluń, Wieluń, łódzkie, Polska
WIELTON S.A.
26. 3. 2024

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu?

Dołącz do nas jako:

OPIS STANOWISKA:

  • spawanie konstrukcji stalowych / aluminiowych naczep i przyczep
  • czytanie rysunku technicznego
  • spawanie metodą MAG 135 / MIG 131

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy jako Spawacz
  • certyfikat lub książeczka spawacza potwierdzająca uprawnienia spawania metodą MAG, MIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i rzetelność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej
  • pakiety medyczne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • wdrożenie oraz szkolenie przygotowujące pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień
  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki
  • transport pracowniczy

  • Praca Wieluń
  • Spawacz Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551