Spawacz
  • podkarpackie
Spawacz
podkarpackie, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie stanowiska pracy, sprzętu spawalniczego i niezbędnych materiałów podstawowych i dodatkowych do spajania
  • Sprawdzenie wymiarów spajanych elementów na ich zgodność z dokumentacją techniczną
  • Sprawdzenie prawidłowości przygotowania krawędzi spawanych elementów
  • Wykonywanie spoin zgodnie z wymaganą technologią
  • Sprawdzenie stanu technicznego urządzeń spawalniczych przed procesem spajania oraz ich obsługa

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie
  • Doświadczenie w spawaniu rurociągów i/lub obiektów technologicznych
  • Posiadanie aktywnych uprawnień spawalniczych wydanych przez UDT w zakresie spawania rur w metodach spawania: 141 (TIG) i/lub 111 (elektroda otulona) – stale czarne, białe mile widziane
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność – wyjazdy w delegację na terenie całego kraju
  • Sumienność i dokładność
  • Prawo jazdy kat B mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy ORLEN
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem

  • Praca podkarpackie
  • Spawacz podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567