Spawacz
  • BYDGOSZCZ
Spawacz
Bydgoszcz, BYDGOSZCZ, k, Polska
IMA GEFEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- składanie i spawanie spawanie i montaż konstrukcji stalowych, - składanie i spawanie podzespołów w oparciu o rysunki konstrukcyjno-spawalnicze, - ogólne prace ślusarskie (np.: szlifowanie),
Wymagania stanowiska
- wykształcenie min. podstawowe, - uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (możliwość odnowienia uprawnień na koszt pracodawcy) - oświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych z wykorzystaniem różnych metod spawania, - umiejętność czytania dokumentacji technicznej, - doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych, - mile widziana umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych, - umiejętność pracy w zespole, - uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy
oficjalne zatrudnienie
8-10 godzinne zmiany
premia za obecność

  • Praca Bydgoszcz
  • Spawacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567