Spawacz
  • Gdańsk
Spawacz
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
REMONTOWA SHIPBUILDING SPÓŁKA AKCYJNA
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wykonywanie prac spawalniczych w warsztacie i na budowanych jednostkach zgodnie z zakresem posiadanych uprawnień

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe / branżowe;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • posiadanie uprawnień spawalniczych minimum w jednej z wymienionych metod: 111, 135 stali czarnej lub nierdzewnej, 136 stali czarnej, 141 stali nierdzewnej (istnieje możliwość uzupełnienia lub odnowienia uprawnień);
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej;
  • sumienność i dokładność.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;
  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;
  • możliwość współpracy z największymi Armatorami i firmami z branży okrętowej;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci;
  • dofinansowanie kart MultiSport;
  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.

  • Praca Gdańsk
  • Spawacz gdański
  • Spawacz Starogard Gdański
  • Spawacz Nowy Dwór Gdański
  • Spawacz Pruszcz Gdański
  • Spawacz Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    42 805
    7 186