SPAWACZ
  • Zielona Góra
SPAWACZ
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
REAC Components Sp. z o.o.
25. 4. 2024

REAC Components Sp. z o.o. należy do szwedzkiej Grupy Reac, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.Do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPAWACZ

Obowiązki

  • spawanie elementów konstrukcyjnych sprzętu rehabilitacyjnego zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola wewnętrzna jakości spawanego wyrobu, sporządzanie kartyodbioru i kontroli
  • obsługa urządzeń spawalniczych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe / techniczne
  • uprawnienia spawalnicze (książka spawacza, aktualne świadectwo kwalifikacyjne spawacza 135,141)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki płacowe - wypłata na czas!
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)
  • pożyczki pracownicze
  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną

  • Praca w systemie: 2 zmiany (poniedziałek-piątek)
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub o kontakt pod nr telefonu: 515 424 723 (pon - pt 7.00 do 15.00)
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

  • Praca Zielona Góra
  • Spawacz Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228