Spawacz
  • Libiszów
Spawacz
łódzkie, Libiszów, łódzkie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
29. 9. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w zakładach Produkcyjnych zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu oraz Biurach: w Warszawie, Toruniu oraz Poznaniu.

Spawacz

Obowiązki

  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie operacji spawania różnymi technikami, za pomocą urządzeń spawalniczych wyposażonych w uchwyt prowadzony ręcznie i butle z gazami technicznymi (osłonowymi) lub palnika acetylenowo - tlenowego z utrzymaniem optymalnych parametrów spawania,
  • wykonywanie operacji spawania łukiem elektrycznym takimi metodami jak osłona gazów ochronnych, łuk kryty czy węglowy,
  • wykonywanie operacji lutowania miękkiego i twardego, lutospawania i lutowania twardych metali kolorowych za pomocą kolby lutowniczej lub palnika acetylenowo - tlenowego,
  • wykonywanie operacji przecinania palnikiem gazowym, łukiem elektrycznym, metodą plazmową lub laserową z zastosowaniem różnych technik,
  • obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, zgrzewania, lutowania i przecinania,
  • obsługa urządzeń wentylacyjnych i służących ochronie środowiska pracy.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, kierunek: mechanik / spawacz
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowe uprawnienia spawalnicze 135/MIG/MAG/TIG,
  • uprawnienia do obsługi suwnicy pomostowej / bramowej,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich (piła ręczna, młotek, przecinak, wkrętaki, gwintowniki),
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej,
  • możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe,
  • karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich,
  • dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".

  • Praca łódzkie
  • Spawacz łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291