Spawacz
  • Nowy Sącz
Spawacz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
"Norlys" sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie elementów do dalszej produkcji,
  • Kontrola ( kontrola przygotowania detali, kontrola procesu w trakcie i po wykonanych pracach).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Wymagane doświadczenie ,
  • Uprawnienia spawalnicze,
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do podjęcia pracy na dwie zmiany.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci)
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

  • Praca Nowy Sącz
  • Spawacz Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584