Spawacz
  • Kraków, małopolskie
Spawacz
Kraków
Polimer Grzegorz Grzesik
9. 11. 2023
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie operacji spawania urządzeń ciśnieniowych,
  • Przygotowanie elementów do spawania,
  • Analiza stosownej dokumentacji takiej jak: instrukcji technologicznych spawania, kart technologicznych, rysunków technicznych,
  • Sprawdzanie kompletności i sprawności sprzętu oraz środków ochrony indywidualnej,
  • Działania na rzecz podnoszenia zakresu jakości realizowanych usług.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe i/lub techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • Umiejętność czytania dokumentacji dotyczącej spawania,
  • Znajomość teoretyczna i praktyczna technik spawania,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • Sprawność manualna,
  • Staranność i dokładność,
  • Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:

  • Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego /m.in. petrochemia /;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;
  • System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:

Tadeusz Jajecznica

+48 602 231 411

CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera@polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie polimer.tech.

  • Praca Kraków
  • Spawacz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 236
    19 176