Spawacz
  • Czechowice-Dziedzice
Spawacz
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
ZUZA POLAND
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych
  • Obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp)
  • Kontrola zgodności produktu z dokumentacją

  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej

  • Wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie po okresie próbnym 9800,00 brutto PLN ( własna działalność )

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Spawacz Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659