Spawacz
  • Jelcz-Laskowice
Spawacz
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy spawaczy spawających stale węglowe, a także stopowe oraz aluminium metodami MAG 135 a także TIG 141. Praca dwuzmianowa

Nasze wymagania

  • Niezbędne dobre umiejętności spawania metodą MAG 135
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w spawaniu dla branży kolejowej (Spoiny podlegają odbiorom zależnie od projektów są to odbiory: VT, MT, PT lub RT)
  • Zdolności manualne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność w języku polskim
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic
  • Mile widziane umiejętności posługiwania się metodą TIG 141

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w renomowanej firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna na próbach spawalniczych. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Spawacz Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941