Spawacz
  • Katowice
Spawacz
Katowice, Katowice, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Spawanie metodą 141/111 lub 141, 111, 135

Przygotowanie stanowiska, wykonanie spoin pachwinowych lub

doczołowych (czasami w wymuszonych pozycjach spawania) w

porozumieniu z nadzorem spawalniczym. Utrzymanie miejsca pracy w

należytym porządku.

Wymagania stanowiska

Wiedza/Umiejętności: Umiejętność spawania głownie w metodzie 141. Mile widziane

umiejętności spawania w metodach 111 lub 135, 136 – spoiny podlegają badaniom.

Doświadczenie: Praca w budownictwie przemysłowym – remonty i inwestycje głównie

w energetyce, petrochemii, gazownictwie - znajomość kotłów i

rurociągów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

min. 1 rok

Uprawnienia: Uprawnienia spawalnicze TUV lub UDT, TDT

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Wykształcenie: zawodowe

Pozostałe informacje i wymagania: Zaangażowanie, zgoda na pracę w delegacji

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego;

Zatrudnienie w formie umowy o pracę;

Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;

Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia.

  • Praca Katowice
  • Spawacz Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246