Spawacz
  • Środa Wielkopolska
Spawacz
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Stadler Środa Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Stadler Środa Sp. z o.o. to polska spółka należąca do Grupy Stadler, wiodącego dostawcy systemowych rozwiązań w dziedzinie pojazdów szynowych dostosowanych do potrzeb odbiorców. Zakład specjalizuje się w konstruowaniu i lakierowaniu stalowych pudeł do produkcji tramwajów. W 2019 r. zakład został znacznie rozbudowany i zmodernizowany. Powierzchnia produkcyjna hal została niemal czterokrotnie powiększona, a nowe wyposażenie zakładu umożliwia produkcję pudeł stalowych w najnowocześniejszej technologii spawania. W ramach inwestycji zbudowana została także nowoczesna lakiernia.

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie i składanie pudeł tramwajowych
  • Spawanie podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Ogólne prace ślusarskie (np.: szlifowanie)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych (możliwość doszkolenia w szkółce spawalniczej na terenie Pracodawcy)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w Grupie LUXMED
  • Bonus wakacyjny (wypłacany co roku w miesiącu czerwcu)
  • Premia roczna (wypłacana w miesiącu grudniu)
  • Dofinansowanie do posiłku - koszt posiłku dla pracownika wynosi 3 zł, resztę dopłaca Pracodawca
  • Szkolenia w szkółce spawalniczej na terenie Pracodawcy
  • Możliwość zdobycia uprawnień, certyfikatów na koszt Pracodawcy
  • Stabilne zatrudnienie oraz pracę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu

Więcej informacji można uzyskać pod tel.: 691 997 980

CV można kierować bezpośrednia na maila: Pracuj@stadlerrail.com lub poprzez "" Aplikuj teraz ""

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Spawacz Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210