Spawacz
  • Gliwice
Spawacz
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
ARC
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
• Obsługa urządzeń spawalniczych TIG-MAG;
• Montowanie i spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi;
• Kontrola jakościowa i wizualna spoin spawalniczych;
• Wprowadzanie działań korygujących;
• Przestrzeganie WPS-ów oraz innych instrukcji spawalniczych;
• Prace ślusarskie/szlifierskie.
Wymagania stanowiska
- Posiadanie uprawnień spawalniczych lub dyplomu spawalniczego - Minimum 5 lat pracy w zakładzie produkcyjnym na stanowisku spawacza - Doświadczenie  w spawaniu metodą TIG, grubość blach do 2mm - Umiejętność czytania rysunku technicznego - Samodzielność oraz chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Oferujemy
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie brutto 7000- 9000 PLN
• Karta sportowa
• Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Praca Gliwice
  • Spawacz Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532