Spawacz
  • Lublin
Spawacz
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
spawanie kontenerów mieszkalnych zgodnie z specyfikacją i rysunkiem technicznym -
szlifowanie powierzchni pod spawanie -
ustawianie i konserwacja sprzętu spawalniczego  -
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
Wymagania stanowiska
doświadczenie w branży spawalniczej -
umiejętność spawania metodą MIG/MAG -
znajomość rysunku technicznego  -
mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego -
sumienność i dokładność
Oferujemy
zatrudnienie na umowie zlecenie -
gwarancja długofalowej współpracy -
terminowe wypłaty wynagrodzenia  -
możliwość pobierania zaliczek na start  -
załatwienie formalności związanych z legalizacją pobytu i pracy za granicą  -
bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach -
dojazdy do pracy samochodem służbowym lub zwrot za amortyzacje 150 eur/mies. własnego auta i kosztów paliwa -
narzędzia pracy, ubrania robocze  -
możliwość zdobycia uprawnień/ certyfikatów  -
pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Praca Lublin
  • Spawacz Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848