Spawacz
  • Słupsk
spawacz
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Posiadasz umiejętność spawania MIG/MAG, ale brakuje Ci uprawnień? To nie problem!
Dla naszego Klienta - producenta maszyn rolniczych, będącego liderem w swojej branży – poszukujemy spawaczy. Oferujemy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą - Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

Lokalizacja: Głobino, k. Słupska

Oczekujemy

  • praktycznej umiejętności spawania MIG/MAG (bez konieczności posiadania uprawnień)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (06:30-14:30 / 14:30-22:30)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacone składki, płatny urlop)
  • stabilne zatrudnienie - możliwość przejścia pod bezpośrednie zatrudnienie przez Klienta
  • prace w systemie 2-zmianowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do karty sportowej
  • ubezpieczenie grupowe
  • liczne zniżki na zakupy, usługi i rozrywkę

Zadania

  • wykonywanie prac spawalniczych, zgodnie z dokumentacją technologiczną

  • Praca Słupsk
  • Spawacz Słupsk
  • Spawacz słupski
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392