Spawacz
  • Niemcy
Spawacz
Niemcy, Dolna Saksonia, 0, Niemcy
Thomalla Stahlmontage
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • spawanie części maszyn, ram oraz innych konstrukcji przemysłowych

Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metodą 135,136
  • samodzielność w wykonywaniu pracy
  • obsługa elektronarzędzi

Oferujemy
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich na dłuższy czas
  • Umowa zawarta bezpośrednio z Pracodawcą bez pośredników
  • Profesjonalny sprzęt ochronny w tym maski spawalnicze Speedglas
  • Wynagrodzenie  ok.3000 netto/mc.
  • Ubezpieczenie w renomowanej Ubezpieczalni na terenie Niemiec
  • Możliwość ubezpieczenia rodziny
  • Bezpłatny transport, na miejscu, do pracy i z pracy samochodem służbowym
  • Płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni.
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do WiFi
  • Kompletna obsługa prawna i administracyjna w sprawach pracowniczych
  • Praca w Halach produkcyjnych w komfortowych warunkach
  • Praca bez ograniczeń czasowych.
  • Polskojęzyczna obsługa i wsparcie w wszystkich sprawach związanych z podjęciem pracy

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Spawacz Niemcy

  • 111 631
    18 246