Spawacz
  • Jasło
Spawacz
Jasło, Jasło, podkarpackie, Polska
Nowy Styl
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Zakres obowiązków:

  • spawanie zgodnie z procesem technologicznym,

  • przezbrojenia oprzyrządowania,

  • kontrola jakości wyrobów

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • uprawnienia spawalnicze MAG
  • podstawowa znajomość czytania i interpretowania rysunku technicznego

Mile widziane:

  • doświadczenie ślusarskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca Jasło
  • Spawacz Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551