Spawacz
  • Trzcianka
Spawacz
Trzcianka, Trzcianka, wielkopolskie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Spawanie detali aluminiowych,
  • Precyzyjne wykonywanie pracy,
  • Dbanie o stan techniczny narzędzi spawalniczych.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie:
  • Uprawnień spawalnicznych na MIG 141,
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym,
  • Sumienności i dokładność

To oferujemy

  • W zamian za Twoje zaangażowanie i efektywną pracę zapewnimy Ci:
  • Możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w oparciu o umowę o pracę,
  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń, ciągłe doskonalenie w międzynarodowym stanowisku,
  • Pakiet medyczny Medicover,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • Pracę pełną wyzwań, odpowiedzialne stanowisko.

  • Praca Trzcianka
  • Spawacz Trzcianka
  • Trzcianka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567