SPAWACZ
  • Osiek
SPAWACZ
Osiek, Osiek, Małopolskie, Polska
SQS HOLDING
6. 6. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: SPAWACZ
Specyfikacja zakładu : Stamping
Miejscowość: Osiek (obok Olkusza)
Wymagania:
- Uprawnienia spawalnicze (aktualne) MIG MAG - warunek konieczny
- Umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną
- Doświadczenie w spawaniu minimum 2 lata, warunek konieczny
- Mile widziane ale nie konieczne: Uprawnienia spawalnicze gazowe/TIG
- Mile widziane ale nie konieczne: obsługa i programowanie robota spawalniczego
Zakres obowiązków:
- Prace spawalnicze różnymi metodami zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną
- Obsługiwanie i konserwowanie wyposażenia technicznego stanowiska pracy (maszyn, urządzeń, sprzętu i osprzętu technologicznego) stosowanego podczas pracy)
Oferujemy:
Umowa o pracę
- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy
- System pracy: 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22)
- Premie świąteczne i uznaniowe
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Osiek
  • Spawacz Osiek Jasielski
  • Spawacz Osiek Mały
  • Spawacz Osiek
  • Osiek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914