Spawacz
  • Mokobody
Spawacz
Mokobody, Mokobody, Mazowieckie, Polska
Oraquel SA
2. 10. 2024

Jesteśmy firmą z branży nowych technologii, Produkujemy urządzenia OZE oraz oczyszczacze powietrza od podstaw poprzez spawanie stalowych ram, lakierowanie, podłączenie instalacji elektrycznej. Najważniejszymi punktami naszej firmy jest jakość wykonania produktu, terminowość oraz ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz/ślusarz.
Zakres obowiązków:
spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG
wykonywanie wszelkich prac ślusarskich (gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, gięcie)
Nasze wymagania:
umiejętność czytania rysunku technicznego
aktualny certyfikat spawacza
doświadczenie w pracach spawalniczo - ślusarskich
Oferujemy:
umowę o pracę/zlecenie
niezbędne narzędzia pracy
praca jednozmianowa, 4 dni w tygodniu, 8h dziennie

  • Praca Mokobody
  • Spawacz Mokobody
  • Mokobody - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116