Spawacz
  • Bielsk
Spawacz
Bielsk, Bielsk, mazowieckie, Polska
N&N NADRATOWSKI s.j.
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • - Spawanie metodą TIG spoin czołowych, pachwinowych, punktowych, ciągłych z pełnym przetopem dla rur, blach, kształtowników i prętów,
  • - Montaż detali, podzespołów i produktów zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną,
  • - Prace ślusarskie, obróbka elementów przy użyciu elektronarzędzi,
  • - Obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (np. wiertarki, szlifierki, piły tarczowe, itp.),
  • - Prace serwisowe na obiektach,
  • - Prace montażowe u klientów docelowych,
  • - Testy i weryfikacja zmontowanych urządzeń

Nasze wymagania

  • - Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • - Aktualne uprawnienia spawalnicze TIG 141,
  • - Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • - Umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierki, wiertarki, piły tarczowe, itp.),
  • - Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • - Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • - Umiejętność pracy pod presją czasu
  • - Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • - możesz liczyć na wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • - możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania oraz zdobywania nowych kwalifikacji
  • - niezbędne narzędzia i materiały do pracy
  • - nowa siedziba w atrakcyjnej lokalizacji
  • - nowoczesny park maszynowy
  • - bardzo dobre warunki socjalne

  • Praca Bielsk
  • Spawacz bielski
  • Spawacz Bielsk Podlaski
  • Spawacz Bielsk
  • Spawacz Bielsko-Biała
  • Bielsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563