Spawacz
  • Komprachcice
Spawacz
Komprachcice, Komprachcice, Opole Voivodeship, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wykonywanie zleconych prac spawalniczych na bazie rysunku technicznego

Przygotowanie złączy do spawania

Ustawianie zrobotyzowanego stanowiska

Zapewnienie ciągłości produkcji

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy ba podobnym stanowisku

Umiejętność spawania metodą MIG oraz TIG

Dobra znajomość rysunku technincznego

Książeczka spawacza

Uprawnienia na spawanie (aluminium) - mile widziane

Możliwość pracy na 2 zmiany ( a docelowo możliwe 3)

OFERUJEMY:

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

Prywatna opieka medyczna finansowana przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)

Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego

Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.

  • Praca Komprachcice
  • Spawacz Komprachcice
  • Komprachcice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179