Spawacz 136/138 i/lub 141
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
26. 5. 2024

Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów z produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa, poszukuje spawaczy metodami 136/138 i/lub 141

SPAW136/138/141

Obowiązki

  • Wykonanie połączeń w złączach doczołowych i pachwinowych (BW+FW) w metodzie spawania 138,136, 141. Minimalne wymagania w pozycjach PF, PE (mile widziane w pozycjach H-L045). Grupa materiałowa FM1, FM2, FM3, FM5. Obsługa zmechanizowanych procesów spawalniczych wg. PN-EN ISO 14732.
  • spawanie blach o grubości ≥ 5 mm procesem 136 i 138,
  • wykonywanie spoin pachwinowych jedno i wielościegowych /FW sl i ml/,
  • wykonywanie spoin czołowych /BW/: (jednostronnych bez podkładki /ss nb/; jednostronnych na podkładkach ceramicznych /ss mb/; dwustronnych z wycięciem grani /bs/)
  • spawanie w pozycjach: podolna /PA/, pionowa /PF/, naścienna /PC/ i okapowa /PD/,
  • żłobienie elektro-powietrzne,
  • obsługa palnika tlenowego

Wymagania

  • doświadczenie: minimum 1 rok przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
  • Aktualny certyfikat wg PN-EN ISO 9606-1 / 14732. :138/136 T BW/FW FM1- FM3 M/P , 136 P BW/FW FM5 P i/lub 141 T BW/FW FM1-FM5 S mile widziane: 121 P BW Pozycja spawania: H-L045
  • znajomość instrukcji technologicznych spawania (WPS) oraz
  • znajomość zasad identyfikacji materiałów rodzimych używanych do wytworzenia konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
  • znajomość zjawiska powstawania odkształceń spawalniczych oraz metod ich zapobiegania
  • znajomość sposobów postępowania ze spoinami nie spełniającymi wymaganego poziomu jakości/akceptacji
  • umiejętność czytania raportów NDT
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palnika tlenowego
  • mile widziane kwalifikacje poddźwigowego/hakowego – sygnalisty;
  • mile widziane certyfikat(y) operatora sprzętu spawalniczego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia;
  • Wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;
  • Możliwość szkoleń oraz podniesienia kwalifikacji dla pracowników;
  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska i Gdyni
  • Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy

  • Praca na terenie Gdańska lub Gdyni do wyboru;

  • Praca Gdynia
  • Spawacz Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064