Spawacz 135. 111. 114
  • Bydgoszcz
spawacz 135. 111. 114
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie elementów infrastruktury kolejowej i tramwajowej metodami: 135(MAG), 111(MMA), 114(FCAW),
  • obłsuga palnika - podgrzewanie elementów

WYMAGANIA:
  • uprawnienia do spawania w metodach: 135(MAG), 111(MMA), 114(FCAW),
  • obłsuga palnika - podgrzewanie elementów,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

OFERUJEMY:
  • Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karty sportowe,
  • pakiet socjalny,
  • kasę zapomogowo – pożyczkową,
  • Dofinansowanie do biletów miesięcznych
  • "Kilometrówka" za dojeżdżanie rowerem
  • Premia roczna

  • Praca Bydgoszcz
  • Spawacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570