Spawacz 111
  • Konin
Spawacz 111
Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
INDMONT Sp. z o.o. S.K.
28. 3. 2024

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.
INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
SPAWACZ 111
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska: spawanie elementów konstrukcji stalowych - projekty długoterminowe
Wymagania: doświadczenie w spawaniu metodą 111, umiejętność żłobienia umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego, aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami, dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań,
Oferujemy: niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem w AOK stabilną pracę na projektach długoterminowych wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas bezpłatnie: transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież robocza, narzędzia, szkolenia wyposażenie BHP auta służbowe do dyspozycji na projekcie dodatki za prace zmianowe wsparcie ze strony biura i pomoc polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)' na podany adres e-mail.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Konin
  • Spawacz Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714