Spawacz 111/135 / Monter konstrukcji stalowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Remontaż Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy specjalistyczna firmą zajmującą się remontami i modernizacjami suwnic oraz wykonywaniem remontów podtorzy suwnicowych.

Opis stanowiska
  • Poszukujemy pracownika na stanowisko spawacz metodą 111 i/lub 135
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze UDT mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Mile widziana:

  • Umiejętność obsługi palnika acetylenowego

Wymagania
  • Gotowość do pracy w soboty i niedziele
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Gotowość do pracy na drugiej zmianie jeśli zajdzie konieczność (zdecydowana większość prowadzonych przez nas prac prowadzone jest na pierwszej zmianie)
  • Gotowość do pracy w dłuższym wymiarze czasu (powyżej 8h)
  • Gotowość do wyjazdów na delegację na terenie całej Polski
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Praca Katowice
  • Spawacz Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509