Spawacz
  • Brzeg Dolny
Spawacz
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Spawacz

spawacz-2

Obowiązki

  • wykonywanie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA/SAW
  • wykonywanie prac ślusarsko – montażowych

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe (wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych zbiorników i aparatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem – odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnione obowiązki
  • uprawnienia spawalnicze TUV/UDT/TDT dla metod MAG
  • TIG, MMA, SAW będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę  o pracę / własna  działalność  gospodarcza
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się  firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Spawacz Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055