Spawacz
  • Międzyrzecz
Spawacz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubusz Voivodeship, Polska
Staff In Sp.z.o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac spawalniczych (spawanie metodą MIG, MAG)

  • Obróbka i montaż elementów metalowych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

  • Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza-ślusarza

  • Umiejętność spawania metodami MIG, MAG

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Zdolności manualne i precyzja w pracy

  • Sumienność, odpowiedzialność, i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Umowa zlecenie z możliwością nawiązania umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • Praca Międzyrzecz
  • Spawacz Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045