SPAWACZ – 4 brygady po 8h (PL/ UKR)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy oraz dystrybucyjnych;
- Prowadzenie procesu trasowania, cięcia termicznego w ramach szczegółowych instrukcji obsługi maszyn;
- Przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
- Uprawnienia do spawania MIG/MAG (mogą być nieaktualne, wtedy odnowimy)
- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
- Znajomość rysunku technicznego;
- Zaangażowanie oraz chęć nauki;
Oferujemy:
- wynagrodzenie 5250zł brutto
- dodatek za pracę w systemie 4 brygad 960zł brutto
- dwukrotny dodatek za pracę w nocy 40% liczony od 4300zł brutto
- 200% dodatek za pracę w niedzielę poza grafikiem
- nagroda roczna
- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
- premia miesięczna do 500zł brutto
- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Łódź
  • Spawacz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045