Spark (Scala) Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
core3
20. 9. 2024

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do jednego z naszych zespołów wewnętrznych - wyjątkowego teamu tworzącego środowiska BigData!

ZADANIA

  • Aktywny udział w projektach z obszaru analityki danych z wykorzystaniem
  • platformy Hadoop (w dystrybucji Hortonworks/Cloudera)
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań,
  • Współpraca z zespołem projektowym pod kątem kluczowych systemów naszych
  • Klientów (duże korporacje, rozpoznawalne marki).

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne i min. 2 lata doświadczenia
  • komercyjnego w obszarze programowania (Python, Scala), min. 1 rok doświadczenia w pracy z Apache Spark
  • Zainteresowanie tematyką BigData oraz Cloud (Hadoop, Amazon AWS, Google Cloud Platform, Microsoft Azure) i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku,
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL, MSSQL, Oracle)
  • Mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (Databricks, Snowflake,
  • BigQuery)
  • Sumienność i motywacja do dalszego kształcenia się.

UŻYWANE TECHNOLOGIE:

  • Dystrybucje Hadoop: Cloudera i Hortonworks (HDFS, Iceberg, DataLake, Hive, Impala, Spark, Spark Streaming, Kafka, Kedro), Airflow
  • Platformy BI: Power BI, Tableau, Qlik,
  • CI/CD: Jenkins, Ansible, Liquibase, Flyway, Terraform, Azure DevOps,
  • Języki programowania: Python, Scala, SQL, Bash.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045