Spare Parts Coordinator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w sprzedaży i dystrybucji maszyn, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Spare Parts Coordinator.

Posiadasz doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku? W bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim a praca w systemach ERP nie jest dla Ciebie wyzwaniem? Nie czekaj – aplikuj!

Oczekujemy

  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku
  • Znajomości systemów ERP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B1+) w mowie i piśmie
  • Kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Samodzielności w działaniu oraz zorientowania na Klienta
  • Umiejętności hierarchizacji zadań oraz zarządzania czasem pracy
  • Dbałości o terminowość i realizację stawianych celów
  • Proaktywności oraz zaangażowania
  • Zrozumienia rozwoju biznesu i usług serwisowych w globalnych łańcuchu dostaw

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na okres 12 miesięcy
  • Współpracę z międzynarodowym, uznanym producentem maszyn
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych
  • Pracę w godzinach biurowych
  • Hybrydowy system czasu pracy (po okresie wdrożenia)
  • Komfortowe biuro zlokalizowane na Ursynowie

Zadania

  • Identyfikowanie zapotrzebowania na części zamienne u Klientów
  • Przygotowywanie ofert na części zamienne i czuwanie nad ich dalszym procesowaniem
  • Okazywanie empatii i działanie w charakterze rzecznika Klienta
  • Zapewnianie szybkiego i skutecznego zaspokajania potrzeb Klientów
  • Nadzorowanie wszystkich zleceń dotyczących części aż do ich realizacji
  • Informowanie członków łańcucha dostaw o dostępności, terminach lub innych ważnych sprawach związanych z dystrybucją części zamiennych

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392