Sourcing manager
  • Otwock
Otwock, Otwock, mazowieckie, Polska
Sino Investment Polska Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Sino Investment Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, posiadającej spółki w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Hong Kongu. Zajmujemy się handlem międzynarodowym.

Obowiązki

  • Systematyczne poszukiwanie nowych dostawców i towarów w celu realizacji zapytań sprzedaży
  • Weryfikowanie dostawców zgodnie z obowiązującym w spółce kryteriami
  • Bieżąca i ścisła współpraca z handlowcami
  • Negocjowanie cen zakupów oraz warunków handlowych
  • Współpraca z dostawcami w procesie realizacji kontraktów
  • Przygotowywanie projektów umów w języku polskim i angielskim
  • Obsługa zamówień w systemie ERP zgodnie z obowiązującymi w spółce procedurami
  • Kompletowanie danych towarów niezbędnych do tworzenia ofert sprzedaży
  • Precyzyjne wprowadzanie danych dostawców i towarów do systemu ERP

Wymagania

  • Wysoka chęć szukania i pozyskiwania nowych dostawców
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w branży FMCG
  • Dobrej znajomości rynku produktów i dostawców FMCG
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Wysoki poziom ambicji w kontekście realizacji powierzonych zadań i celów
  • Wysoki poziom umiejętności budowania i utrzymywania relacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu Office (Word, Excel)
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP
  • Wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • System premiowania wspierający pracowników, którym zależy na wysokiej sprzedaży i zarobkach
  • Środowisko umożliwiające realizację ambitnych przedsięwzięć
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Praca w systemie hybrydowym (biuro firmy / home office)
  • Perspektywę awansu na stanowisko kierownicze

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Otwock
  • Manager Otwock
  • Manager otwocki
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544