Sortownik Magazyn Inpost Wyry
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
InPost
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co będzie należało do Twoich zadań: segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu) sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych WYMAGANIA: Czego potrzebujemy od Ciebie: dyspozycyjności – praca zmianowa. I zmiana od około godz. 00:00 ostatnia od godz. 15:00. Praca również w weekendy. Oferujemy pracę na cały lub pól etatu umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas samodzielności OFERUJEMY: Co oferujemy: współpracę na podstawie umowy zlecenie terminowe wypłacanie pensji, premia za wyniki pracy i frekwencyjna stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszyc

  • Praca Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521