Sortownik Magazyn InPost Wyry
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
InPost
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
  • sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia
  • ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych

WYMAGANIA:

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności – praca zmianowa. I zmiana od około godz. 00:00 ostatnia od godz. 15:00. Praca również w weekendy. Oferujemy pracę na cały lub pól etatu
  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • samodzielności

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie
  • terminowe wypłacanie pensji, premia za wyniki pracy i frekwencyjna​
  • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością
  • wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszyc

  • Praca Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045