Sortowanie tworzyw sztucznych / praca fizyczna lekka
  • Rzezawa
Rzezawa, Rzezawa, małopolskie, Polska
Molle Group Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Spółka Molle Group poszukuje osób do sortowania tworzyw sztucznych PVC.MOLLE to skonsolidowana rzeczywistość produkcyjna, Spółka powstała w 2019 roku ispecjalizuje się w recyklingu oraz produkcji re-granulatów z tworzyw sztucznych na baziepolichlorku winylu.W rzeczywistości, zespół który ją komponuje szczyci się ponad dziesięcioletnimdoświadczeniem w branży tworzyw i produkcji re-granulatów  PVC jak również dokładnąznajomością,,mądrego i bezpiecznego” recyklingu.MOLLE poza działalnością krajową jest również obecna ze swoimi produktami i kontaktami wcałej Europie, głównie na rynku Niemieckim, a także w krajach Morza Śródziemnego takichjak Afryka Północna, Turcja oraz rynek Azjatycki m.in Tajwan czy Pakistan.MOLLE posiada własny Know – How Techniczne  / Produkcyjne , pochodzące z wielu latwspółpracy i doświadczenia z głównymi dostawcami technologii i przetwórstwa z branży.Stawiamy na jakość i obsługę na najwyższym możliwie wypracowanym poziomie.Dokładamywszelkich starań, aby produkt finalny był zawsze bezpieczny i najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy - MOLLE GROUP

Obowiązki

  • - Praca w obszarze produkcyjnym (obsługa procesów, praca fizyczna lekka polegająca na
  • sortowaniu profili okiennych PVC)

  • - Praca w ogrzewanych, nowych halach produkcyjnych, pod dachem

  • - Przygotowanie materiału do produkcji

  • - Nadzór wizualny i logiczny nad materiałem

  • - Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP

  • - Wsparcie i realizacja zadań zlecanych przez zespół

Wymagania

  • - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • - Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • - Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzane obowiązki

  • - Doświadczenie na wózku widłowym – mile widziane, nie wymagane

Oferujemy

  • - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od chwili zatrudnienia;

  • - Pracę w młodym prężnym zespole kolegów i koleżanek którzy zawsze służą pomocą i
  • wsparciem

  • - Spotkania integracyjne

  • - Premie oraz paczki na święta

  • - Udział w wydarzeniach kulturalnych

  • - Program rekomendacji pracowników

  • - Możliwości rozwoju i zdobycia nowych kompetencji

  • - Praca w systemie od poniedziałku do piątku po 8 godzin lub 12 godzin – do ustalenia, w
  • systemie zmianowym dzień/popołudnie/noc

  • - Soboty-Niedziele i Święta – zawsze wolne!

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres lub na
  • adres:
  • Molle Group Sp. z o.o. Sp. k.
  • ul. Przemysłowa 61
  • 32-765 Rzezwa
  • kom./mobile: + 48 732 789 551
  • Aplikując wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Molle Group Sp. z o.o. Sp. k. z
  • siedzibą w Rzezawie, ul. Przemysłowa 61, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu
  • rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe
  • dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa,
  • np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych
  • przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są
  • przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na
  • przetwarzanie dodatkowych  danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich
  • dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych,
  • wysyłając e-mail na adres: Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność
  • z prawem przetwarzania dokonanego przez Molle Group Sp. z o.o. Sp. k. przed cofnięciem zgody.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Rzezawa
  • Pracownik fizyczny Rzezawa
  • Rzezawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179