Sortowanie przesyłek w firmie kurierskiej | ZAROBKI NAWET DO 6000 zł
  • Robakowo
wielkopolskie, Robakowo, Wielkopolskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie zgodne z przeznaczeniem produktów – na przykład do pakowania lub transportu
  • Dbanie o odpowiedni stan techniczny urządzeń do sortowania, pamiętanie o ich regularnej konserwacji i zgłaszaniu ewentualnych awarii
  • Zwracanie uwagi na wybrakowane produkty i eliminowanie ich z dalszego obiegu
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:
  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Chęci pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • Super stawkę za godziny nocne – 37,70 zł brutto / h -> PAMIĘTAJ! Jeżeli jesteś studentem, Twoje zarobki brutto=netto
  • Transport - Dowóz z Poznania, Lubonia, Śremia, Kościan, Stęszewa
  • Elastyczny grafik
  • Pracę w systemie zmianowym: 06:00-20:00, 15:30-23:3020:00-06:00, 22:00-6:00.
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 9:00 do 17:00
  • Przyjazną atmosferę
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia
  • Dostęp do pakietu medycznego
  • Kartę Multisport

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894